Nem rossz, határozottan egy új irány, viszony ha széthúzzuk, hogy használjuk akkor már elég gyengén néz ki. 2 gigás és valami hihetetlen ára van, 125 dollár.


Nem rossz, határozottan egy új irány, viszony ha széthúzzuk, hogy használjuk akkor már elég gyengén néz ki. 2 gigás és valami hihetetlen ára van, 125 dollár.


A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.