Domo egy aranyos? mimobot? Japánból, most pendrive formában tért vissza, vigyázz mert leharapja a fejed. 1 gigás és 40 dollár.

Domo egy aranyos? mimobot? Japánból, most pendrive formában tért vissza, vigyázz mert leharapja a fejed. 1 gigás és 40 dollár.

A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.